ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - האחים רזאל עשו שבת ביבנאל עיר ברסלב
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
האחים רזאל עשו שבת ביבנאל עיר ברסלב

האחים המוזיקאים זכו לשבות במחיצתו של מנהיג חסידי ברסלב והתרגשו מהאווירה הקסומה ומהדיבורים המיוחדים של הצדיק • יונתן רזאל: "נטרפה דעתנו מרוב אושר"

כ"ט בחשוון תשע"ה, 22/11/2014

צילום: מאיר גרונבלאט, נחמן סלמה


האחים המוזיקאים יונתן ואהרן רזאל עשו את השבת האחרונה (פרשת תולדות) ביבנאל עיר ברסלב בצילו של מנהיג ברסלב כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א. השניים התארחו יחד עם משפחתם המורחבת במתחם הצימרים 'מונטנה אירוח בגליל'.

בטיש ליל שבת שורר הזמר יונתן רזאל את הלחן המפורסם של "והיא שעמדה", זאת לאחר שמוהרא"ש דיבר בדרשתו על האסונות הקשים שפקדו את עם ישראל לאחרונה.

במוצאי שבת זכו האחים רזאל יחד עם בני משפחותיהם לקבל את ברכתו של כבוד הצדיק מיבנאל, השניים סיפרו כי זו להם הפעם הראשונה בעיר ברסלב והם נרגשים עד מאוד מהאווירה הקסומה ומהדיבורים המיוחדים של הצדיק. יונתן רזאל הגדיר זאת ואמר: "נטרפה דעתנו מרוב אושר".

בהמשך הערב ערכו הופעה חיה בפני תלמידי הישיבות ביבנאל.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:עופר לוי התרגש בביקורו ביבנאל:
"משיח כבר מוכרח להגיע"

ברסלבר חדש?
גם פבלו רוזנברג מתבודד

צפו: בערי וועבר מקפיץ באומן
עם הלהיט הברסלבי


2 תגובות

  • 1.
  • מאת: אוראל
   ברסלב זה האור שלנו , קרן האור היחיד שלנו , בדור החשוך שלנו.
   והצדיק מוהרא"ש משפיע שפע של ברכה על כולם. מוהרא"ש מקרין אור על כולם על הרחוקים ועל הקרובים וגם על האחים המוזיקאים או"ר , שהם אהרון ויונתן רזאל.
   שנזכה כל ימי חיינורק להידבק לצדיקי האמת.
  • 2.
  • מאת: יעקב
   הם חברה חבל''ז מוכשרים מאד !!!
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup