ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - חייל המשתתף בלחימה טוען: "ניצלתי בזכות קמיע של הצדיק מיבנאל"
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
חייל המשתתף בלחימה טוען: "ניצלתי בזכות קמיע של הצדיק מיבנאל"
חייל עם קמיע (צילום ארכיון)

רקטה פגעה פגיעה ישירה בעמדת שמירה של חייל גולני המשתתף במבצע 'צוק איתן' • לדבריו, חייו ניצלו ממוות בטוח בזכות הקמיע שקיבל ימים ספורים קודם לכן

ט"ז תמוז תשע"ד, 14/07/2014


ימים אלו בהם מתקיים מבצע 'צוק איתן' בישראל שמטרתו לתקוף את ארגון הטרור של החמאס בעזה כהגנה מפני תקיפותיהם על המדינה, מדגישים ומחדדים באופן ברור את הניסים והנפלאות שעושה ה' יתברך עם עמו ישראל, כאשר מאות טילים נורים לעבר ישראל ובאופן פלאי כמעט כולם נופלים בשטחים פתוחים ולא גורמים נזק לנפש.

אל מערכת 'ברסלב סיטי' הגיעו בעקבות המלחמה סיפורים רבים על ניסים גלויים שהתרחשו בשטח. באחד מהם סיפר שלומי, חייל 'גולני' המשתתף במבצע 'צוק איתן', על הצלתו ממוות בטוח שכמעט והתרחש כתוצאה מרקטה אשר התפוצצה על עמדת השמירה שלו. לדבריו, הוא ניצל בזכות קמיע של הצדיק מיבנאל שאותו קיבל ימים ספורים קודם לכן מאחיו.

"העמדה שלי, שאסור לומר את מיקומה, ספגה רקטה באופן ישיר וכולה נהרסה לחלוטין", תיאר החייל, "באופן בלתי מוסבר עזבתי את העמדה 2 דקות קודם לכן וניצלתי ממוות".

שלומי אינו דתי, הוא עזב את הדת לפני מספר שנים וזנח אפילו את הכיפה שהייתה לראשו. את הקמיע של הצדיק מיבנאל קיבל מאחיו הגדול אשר ביקש ממנו לשאת אותה עליו כשמירה. "בהתחלה לא רציתי לקחת את הקמיע, מה לי ולדברים האלו", סיפר שלומי, "רק כשאחי נדנד לי על כמה שאימי מודאגת מהיכן שהפעילות שלנו מתבצעת, הסכמתי. שמתי את זה עליי ומסתבר שלא טעיתי, חיי ניצלו בזכות הקמיע הזה".

השבוע התבטא הצדיק מיבנאל על האירועים המתרחשים בישראל ואמר כי "מה שקורה עכשיו בארץ ישראל זה ניסי ניסים, פלאי פלאות שהקדוש ברוך הוא עושה ניסים נגלים לעם ישראל ולכל העולם כולו שהכלי משחית - הטילים - נופלים בשדות ולא נוגעים ברכוש ומכל שכן לא בבני אדם, ממש נפלאות פלאי פלאות".

דן כהן השתתף בהכנת הידיעה.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:

"לא נכנס ללבנון בלי
החוברת של ברסלב"

מהי מעלת הקמיע שהרב
הוציא? ומה רשום עליו?

צפו: תרגיל להתגוננות מירי
טילים בתלמוד התורה ביבנאל

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup