ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מחו"ל אל הקודש: חסיד סאטמר משתף בנס האישי שלו
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מחו"ל אל הקודש: חסיד סאטמר משתף בנס האישי שלו

לאחר 7 שנות המתנה לפרי-בטן החליטו בני זוג מחסידות סאטמר בארה"ב להגיע ולטבול במקווה הישועות ביבנאל. התוצאה בסיפור המרגש שלפניכם

כ"ה באייר תשע"ו, 02/06/2016 | 11:26 | משה ראזנברגהטיסה שהובילה לישועה (עיבוד: ברסלב סיטי)

ראיתי שהרבה אנשים מפרסמים פה באתר הנפלא 'ברסלב סיטי' את סיפורי הניסים שלהם, והחלטתי לשתף אתכם גם בסיפור המיוחד שלי.

אני חסיד סאטמר ומתגורר בשכונת בורו פארק בארה"ב. נישאתי לפני 8 שנים וכמו כל הזוגות ציפינו לפרי בטן, אלא שהשנים עברו ופרי בטן אין.

חודש רדף חודש, עברו כבר שנתיים מחתונתינו ולצערנו טרם נפקדנו. התחלנו בטיפולי פוריות אצל מיטב הרופאים, פנינו גם לשלושת הרופאים הבכירים ביותר בתחום הפוריות בסיוע של הארגון הנודע "בוני עולם", אך ללא תוצאות חיוביות. עוד שנה עברה ועוד שנה. צערנו היה קשה מנשוא והייאוש כרסם...

בקרבת הבית שלנו שוכן בית מדרשו של מוהרא"ש הקדוש ונהגתי לבוא מפעם לפעם לבקש את ברכתו לזרע של קיימא. ביום פורים היה מוהרא"ש רגיל לברך את הבאים להסתופף בצל קודשו, תלמידיו היו אומרים כי "בפורים הברכות מצויות אצל הצדיק – והן מתקיימות, כי כל הפושט יד נותנין לו...", ניגשתי אל הצדיק וביקשתי ממנו ברכה והבטחה לבן זכר. מוהרא"ש חייך אלי ואמר: "ומה עם בת?... בת זה לא טוב?... ה' ייתן לכם בנות ובנים..." - כך בירך אותנו הצדיק ביום הפורים.

כשבוע ימים לפני ראש השנה תשע"ה, בעוד הצדיק מתארגן לקראת נסיעתו לאומן, נכנסנו אליו אשתי ואני ובכינו לפניו: "מוהרא"ש, אין לנו ילדים... עשינו את הכול ואין לנו ילדים... הצער שלנו גדול מאוד ואנו לא יכולים לסבול יותר... קשה לנו מאוד בלי ילדים...", והצדיק הרחמן פייס אותנו ודיבר על ליבנו: "בחיים צריך הרבה סבלנות!!!" חזר והדגיש, "בחיים צריך הרבה סבלנות!!!".

את הדברים המרגיעים האלו אימצנו כעין צוואה אישית. המילים הללו חיזקו אותנו להמשיך במסע המייגע עד שנגיע אל היעד הנכסף ונזכה בזרע של קיימא.


צדיק גוזר והקב"ה מקיים. מוהרא"ש הקדוש מברך בחג הפורים (צילום ארכיון: ברסלב סיטי)

בחורף תשע"ה שוחחתי עם תלמידו של מוהרא"ש, הרב יואל ראטה שליט"א ראש ישיבת ברסלב בוויליאמסבורג, סיפרתי לו את צערי הגדול. "מדוע אינכם נוסעים ליבנאל לטבול במקווה מלכה?" הוא שאל, "הרי מוהרא"ש הבטיח שהמקום מסוגל לפקוד עקרות...".

חייכתי ואמרתי: "הצדיק נמצא כאן בשכונתנו - בבורו פארק, ואני יכול לקבל ממנו ברכה ישירה. האם בשביל זה אני צריך לנסוע עד יבנאל?!".

הרב ראטה ענה לי באמונה תמימה: "אל תהיה חכם!!! מוהרא"ש הבטיח שזה מקום המסוגל לזכות בפרי בטן... אל תהיה חכם!!! תקבלו עליכם את הסגולה של המקווה בפשיטות ובתמימות!". וכך החלטנו אשתי ואני לנסוע לארץ הקודש, ליבנאל.

בתחילת חודש שבט תשע"ה קנינו כרטיסי טיסה לשהיה של 24 שעות בלבד. באנו במיוחד לצורך מצוות הטבילה. היה זה לאחר שבע שנות עקרות, שבע שנים של כאב וצער המלווים בטיפולים יקרים המתישים את הגוף והנפש. בבוקר נחתנו, ובערב התקיימה הטבילה במקווה הקדוש.

לפני כשלושה חודשים הפכנו להורים מאושרים!! בי"ח אדר ב' תשע"ו נולדה לנו בתנו גיטל שהציפה אותנו באושר רב! גיטל המתוקה שפיצתה אותנו בגדול על מסכת הייסורים שהייתה מנת חלקנו!!

עבורנו הייתה זו ישועה עצומה, כי מרגע שהחלטנו להגיע ליבנאל כדי לטבול במקווה הטהרה, הפסקנו לחלוטין את כל טיפולי הפוריות וזכינו לתינוקת חמודה ללא התערבותם של הרופאים.

צדיק גוזר והקב"ה מקיים... אשרינו שזכינו!

» כל הפרטים על מקווה מלכה ביבנאל

» סיפורי ניסים נוספים


עוד בנושא זה:המורכבות שבפשטות: ליטאי מתאר
מה עבר בהסתלקות מוהרא"ש

נס תחיית המתים:
הילד שלנו נפטר והוא עדיין כאן!

ראש הישיבה הגיע מארה"ב
לציון הקדוש ביבנאל


0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup