ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - סיפור אישי: "הבת שלי תרמה לקופת הצדיק וזכתה לישועות"
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
סיפור אישי: "הבת שלי תרמה לקופת הצדיק וזכתה לישועות"
רואים ישועות. קופת 'קרן הצדיק'

סיפורי ניסים רבים כבר נשמעו על ישועות שזכו אנשים לראות בזכות התרומה לקופת 'קרן הצדיק' שמחזיקה את מוסדות התורה והחסד ביבנאל • אחד מחסידי ברסלב בבני-ברק מבקש לשתף את הציבור בסיפור אישי

כ"ח ניסן תשע"ג, 08/04/2013


סיפורי ניסים רבים כבר סופרו על ידי אנשים ונשים שזכו לראות ישועות בזכות נתינת צדקה לקופת 'קרן הצדיק' אשר מחזיקה את מוסדות התורה והחסד הגדולים ביבנאל עיר ברסלב. הצדיק התבטא ואמר מספר פעמים: "תרגילו את עצמכם לתת פרוטה לצדקה בקופת הצדקה 'קרן הצדיק', ואחר כך לבקש את הקדוש ברוך הוא בזכות רבי מאיר בעל הנס 'אלהא דמאיר ענני', תבקשו את הבקשה שלכם, ותראו לבסוף נסים נגלים שיעשה לכם הקדוש ברוך הוא".

הרב ד' כהן, מחסידי ברסלב בעיר בני-ברק, שיגר למערכת האתר סיפור נס אישי שהתרחש במשפחתו וברצונו לשתף בו את הציבור: "משפחתי אינה קשורה כלל וכלל לחסידות ברסלב, אך ניתן להגדירה כאינה מתנגדת לחסידות. לפני תקופה התחתנה בתי הגדולה ונכנסה לגור בדירה שכורה באופן זמני, אך לאחר זמן קצר נאלצה לחפש דירה אחרת. אני, שברוך ה' זכיתי להתקרב אל חסידות ברסלב, הבאתי לה את קופת הצדקה של 'קרן הצדיק' וביקשתי ממנה שבכל פעם שהיא מתפללת שתתן כמה פרוטות לצדקה ותבקש בקשות מהקדוש-ברוך-הוא ובוודאי תראה ישועות כפי שהבטיח הצדיק. היא ענתה שהיא לא מעוניינת בגלל שהקופה הזו היא של המוסדות ביבנאל והיא תצטרך לטרוח בכל פעם כשקופת הצדקה מתמלאת ולהביא את זה אליהם, אך אני הסברתי לה שאל לה לדאוג ונציג המוסדות יגיע לאסוף את כספי הצדקה, וכדאי שתסמוך על הבטחת הצדיק ותראה ניסים. לבסוף היא לקחה את קופת הצדקה, אך לא בחשק רב".

"היה זה לאחר מספר חודשים שבתי הגדולה ובעלה טרחו לחפש דירה חלופית ולא מצאו, התעניינו אצל מתווכים, חיפשו במודעות רחוב, ובכל פעם שהיו באים לסגור חוזה על הדירה שמצאו לאחר טרחה ויגיעה רבה, היה המשכיר מתחמק מסיבות שונות וסוגר חוזה עם אדם אחר שהוסיף לו על דמי השכירות. הלחץ עליהם גבר מיום ליום, היה עליהם לפנות את הדירה ודירה אחרת לא הייתה בנמצא. באותו היום שהבאתי לה את קופת 'קרן הצדיק' התפללה בתי להשם יתברך בבכיות, נתנה צדקה וביקשה למצוא דירה מתאימה בנקל. להפתעתה הגדולה, עוד באותו היום מצאו הזוג דירה גדולה ומרווחת, וסגרו חוזה ללא עיכובים".

"נס נוסף היה לה כאשר זכתה בבן זכר בזכות הצדקה לקופת 'קרן הצדיק'. חודשים רבים לאחר חתונתה לא היו שום סימנים להריון, דבר שהדאיג אותה מאוד. הבת נתנה צדקה בקופה והתפללה תפילה אישית, תוך שבועיים התבשרה בבשורות טובות ולאחר תשעה חודשים ילדה בן בריא ושלם. ירבו שמחות בישראל".

להשגת קופת 'קרן הצדיק' אל ביתכם מלאו פנייה בדף זה ואנו נטפל בבקשתכם.

לשליחת סיפור משלכם למערכת »


עוד בנושא זה:

בעל חנות באשדוד: "בזכות
קופת הצדיק ניצלתי מפגיעת טיל"
מוהרא"ש בדרשה השבועית:
"הצדקה תציל מאחמדינג'אד"!!
"אבא שלי התרפא
בזכות הקמחא דפסחא"

1 תגובות

    • 1.
    • איזה קידוש השם
      מאת: אליעזר שלמה
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup