היום

ג׳ בשבט ה׳תש״פ
יום רביעי, ינואר 29, 2020
הילולת הצדיק מיבנאל תשפ

11.02.2020

כולם מגיעים לקבל ישועות

ימים
שעות
דקות
שניות

הילולת מוהרא"ש זיע"א – הצדיק מיבנאל – תתקיים כמדי שנה בתאריך י"ז בשבט, השנה יחול התאריך ביום שלישי בלילה (פרשת יתרו), 11/02/2020 למניינם, כאשר העליה אל הציון מתחילה כבר משעות הצהריים של יום שלישי עד למחרת בשעות הלילה המאוחרות.

בשעה 19:30 יחל האירוע המרכזי לכבוד הילולת הצדיק שיתקיים ברחבה הגדולה הסמוכה לציון הקדוש, בהשתתפות רבנים, שרי ממשלה, חברי כנסת ואישי ציבור.

על החלק האומנותי של מעמד ההילולה יופקדו אמנים מפורסמים.
לדברי הוועדה המארגנת, מקום האירוע יקורה כולו באוהל אדיר ממדים המסוגל לקלוט את אלפי האנשים הצפויים לקחת חלק במעמד הקדוש.

בנוסף, בכל יום ההילולה יועמדו לשירות הציבור אוהלי הכנסת אורחים עם ארוחות חמות, שתיה, וכיבוד קל לאורך כל ההילולה, בהפעלת בית התבשיל 'אהל אברהם' מיסודו של כ״ק מוהרא"ש זיע"א

הועדה המארגנת פועלת במלא המרץ להפקת אירוע הילולת הצדיק מיבנאל על הצד הטוב ביותר החל מהפרטים הקטנים ועד הדברים הגדולים בהקמת במות ומסכי ענק 

יצויין כי כל אזור העליה אל הציון יסגר כולו ע"י המשטרה ויועמד לרשות הציבור מערך הסעות חינם ("שאטלים") על מנת להקל את הגישה למקום.

אוטובוסים ליבנאל יצאו מכל רחבי הארץ – ניתן להתקשר למשרדי עמותת ״ישמח צדיק״ בטלפון:

04-665-6666

מעוניינים לקחת חלק בזכות האדירה לעשות לכבוד הצדיק ולהשתתף בסעודת ההילולה לכבודו?  לחצו כאן

הבטחת הצדיק מיבנאל

מצבת ציון מוהרא"ש

בצוואתו כתב הצדיק מיבנאל הבטחה מיוחדת שאותה ביקש גם להדפיס על מצבתו: "אני מבטיח שכל בחור רווק וכל בחורה רווקה שיבואו כאן לקברי ויגמרו את כל ספר התהילים מהתחלה עד גמירה לזכותי – אזי אשתדל בכל מה שרק אוכל שימצאו את זיווגם. וזה הבטחה חזקה ממני".

בנוסף הבטיח הצדיק הקדוש: "לא אנוח ולא אשקוט עד שיהיה למי שבא לקברי להתפלל וללמוד ישועה שלימה מן השמים. ובפרט בחור ובחורה שצריכים למצוא את זיווגם ויאמרו את כל ספר התהלים בלי להפסיק – אני מבטיח שימצאו את זיווגם מן השמים. ואני חזק בזה מאוד".

מוהרא״ש הצדיק מיבנאל

בצוואתו כתב גם: "מי שירצה איזה דבר וכו', איזה ישועה לפעול וכו', איזה רפואה לבקש וכו', שיבוא שם אל קברי והקדוש ברוך הוא יעזור שאהיה לו למליץ יושר למעלה. ופרטיות בניי ובנותיי וחתניי ותלמידיי לומדי ספריי, כשתבואו לבקש אצלי – תיוושעו בעזרתו יתברך בכל מילי וימלא לכם הקדוש ברוך הוא משאלות לבכם לטובה".

בערב הסתלקותו הוסיף וכתב כי "מה שרק תבקשו ממנו יתברך אצל קברי, אזי התפילות יענהו מן השמים".

מעלת יום ההילולה

"יום ההילולה" הוא מונח המתאר את יום פטירתו של הצדיק, משמעות המילה הילולה היא: חתונה – שמחה, יום זה נחשב ליום שמחה בו נוהגים לעלות אל ציון הצדיק בשמחה וריקודים, להדליק נרות לכבוד הצדיק הטמון במקום ולהתפלל על דברים הנצרכים ביום המסוגל לישועה.

מוהרא"ש הסביר בעבר מדוע נוהגים לחגוג מדי שנה ביום פטירתו של צדיק ואמר כי "כשנסתלק הצדיק מהעולם אז רואים בחוש מה הוא פעל בעולם, איך שמילא את העולם עם אלקותו יתברך, וקירב כל כך הרבה אנשים אל הקדוש ברוך הוא, ולכן עושים אצל הצדיקים שנסתלקו יום הילולה [יום חתונה], כי עכשיו בעת הסתלקותו הוא מתעלה מעלה מעלה בכל שנה ושנה על ידי תלמידיו שקירב אל הקדוש ברוך הוא. כל צדיק יש אצלו הרבה נשמות שתלויים בו והוא חיזקם ואימצם ושימחם בחיים חיותם, ולכן עכשיו בעת יום ההסתלקות שלהם זה יום שמחתם לכל אלו המקושרים אליו".

איך מגיעים?

מערך הסעות לקראת הילולת הצדיק מיבנאל

אוטבוסים מכל רחבי הארץ 

להרשמה חייגו עכשיו:

04-665-6666

לשמות הערים מהם יצאו הסעות לחצו כאן

למגיעים ברכב

פשוט כתבו בוויז: ציון מוהרא"ש הצדיק מיבנאל

הסעות להילולת מוהרא"ש יצאו מהערים הבאות:

ערי הצפון

חריש, נתניה, עכו, חיפה, קריות, רכסים, כפר יונה, נתניה, אור עקיבא, חדרה, עפולה

ערי המרכז

אלעד, ראש העין, פתח תקווה, ירושלים, ביתר, תל אביב, חולון, ראשון לציון, מושב אחיעזר, עמק לוד, רחובות, נס ציונה, בת ים, קריית ספר – מודיעין עלית, בית שמש, אשדוד, רעננה, הוד השרון, כפר יונה, נתניה, לוד, בני ברק

ערי הדרום

 נתיבות, אופקים, באר שבע, אשקלון, דימונה, קריית גת ומושב עוצם

לפרטים והרשמה חייגו:

04-665-6666