ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - אשקלון וחולון זכו לקבל את פני הצדיק בכנסים למען תנועת ש"ס
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
אשקלון וחולון זכו לקבל את פני הצדיק בכנסים למען תנועת ש"ס

הצדיק בכנס באשקלון: שמחה גדולה שאריה דרעי חזר אלינו • אריה דרעי בכנס בחולון: החסידים שמעו את זעקת האדמו"ר והביאו למעלה משלושים אלף קולות

י' שבט תשע"ג, 21/01/2013

צילום: מאיר גרונבלאט, משה זילבר, מטה ההסברה 'ברסלב למען ש"ס'


הכנס בעיר אשקלון
הכנס בעיר חולון

שלטי ענק קיבלו את פני הצדיק בכניסה לעיר אשקלון שזכתה לביקור קצר של הצדיק שהגיע לעיר במטרה להשתתף בכנס בחירות למען תנועת ש"ס ולרפואת מרן הרב עובדיה יוסף.

במהלך דברי הצדיק בכנס, אמר: "מרן הקים את מפלגת ש"ס, זה לא מפלגה מלשון לפלג את העם, אלא תנועה להחזיר את העטרה ליושנה. רואים בחוש מי סביב מרן, מימיני יושב הרב משולם נהרי שמוסר את נפשו בשביל החינוך - ואני יכול להעיד לכם מיבנאל ששמה זו מושבה נידחת ושמה העבירו על הדת שתי עדות, התוניסאים והתימנים, ושמה יש לנו היום ברוך ה' למעלה מאלף ילדים, ויש גם את הרב יעקב מרגי שעוזר מאוד לבנות מקוואות בכל ארץ ישראל, הרב אלי ישי שעושה כל מה שביכולתו לעזור למרן, ועל כולם השמחה הכי גדולה שיש לנו הלילה ובכל החודשיים האחרונים, שהרב אריה דרעי חזר אלינו". הדרשה המלאה בוידאו המצורף.

במעמד השתתפו הרב אריה דרעי - מראשי ש"ס, השר הרב משולם נהרי, ורבנים נוספים.

ברסלב למען ש"ס ב'ברסלב סיטי' »

ברסלב למען ש"ס בפייסבוק »

עם סיום דברי הצדיק ולאחר שהלהיב את הקהל בשירת 'רבינו שאג בקול גדול, אין שום יאוש בעולם כלל', יצא לכיוון העיר חולון לכנס 'ברסלב למען ש"ס' שנערך בבית מדרשו של הרה"ג רבי חיים רבי שליט"א.

הקהל הנרגש קיבל את פני הצדיק בברכת שהחיינו ובשירה אדירה, והאזין לדברי הקודש במשך זמן רב.

במהלך הדרשה שיבח הצדיק את הפעילות שבמקום: "אנחנו נמצאים פה בבית הכנסת הזה של הגאון רבי חיים רבי, ויש פה כולל שבו לומדים מאה שבעים וחמשה אברכים. מה לומדים פה? הלכה, גמרא, איזה נחת זה! הרב הולך בדרכו של מרן - רק הלכה, והוא מקפיד על ההלכה. זאת הפעם הראשונה שאני רואה את הרב, אבל שמעתי עליו כי הקול שלו הולך לפניו. אומרים על הרב שהוא מתנגד לברסלב, ואני אומר לכם שזה שקר גמור - הוא מתנגד למשוגעים ומטורפים!".

הרב אריה דרעי, שהגיע במסירות נפש להשתתף במעמד לכבודו של הצדיק, סיפר: "אני ייתן לכם ראייה מהרבע שעה האחרונה שהאדמו"ר שלנו הוא בעל מופת, אני לא בעל דמיון ולא מספר סתם סיפורים, אני אספר לכם מופת שעכשיו קרה לי לפני רבע שעה. שמעתם שהאדמו"ר אמר שעוד מעט ייכנס לכאן אריה דרעי, זה נראה לכם פשוט. תראו, אני היום התחלתי את הבוקר באור יהודה, משמה המשכתי ליהוד, תל אביב, בני ברק, ראשון לציון, בת ים, חולון, יבנה, קרית מלאכי, קרית גת, באר שבע, ואח"כ לאשקלון".

"באשקלון ברוך ה' זכיתי לראות את הרב הצדיק שאמר לי שהוא בדרך לכנס בבת ים, ואני בשביל לחזק אמרתי לו: רבנו, גם אני חושב להשתתף שם. אבל באמת לא חלמתי ללכת, לא היה לי כוח. הייתי עוד צריך ללכת לרחובות אח"כ, והלכתי לרחובות. כשהתחלתי לנסוע מרחובות כבר הייתי ממש באפיסת כוחות, אמרתי לנהג: תעשה לי טובה - לירושלים. הוא אומר לי: מה עם בת ים? אמרתי לו: ישר לירושלים, אני לא מסוגל. והתחלנו לנסוע לירושלים. משום מה, לא יודע מה, תוך כדי שאני מדבר בשיחת טלפון עם מישהו, ואני מרוכז במשהו אחר לעיתונות, פתאום הגענו למחלף, ירושלים ימינה, ישר לתל אביב, הנהג התחיל לנסוע. אמרתי לו: סע לבת ים! לא יודע למה בת ים, חשבתי שהכנס בבת ים כי כך הרב אמר לי. כאילו בת קול פנימית אמרה לי: אתה חייב לנסוע. והגעתי לכאן. עכשיו אני יודע מי זו הבת קול הזו, כשהאדמו"ר הכריז כאן שאריה דרעי צריך להגיע, האוטו עשה סיבוב והגיע לכאן. הנה ראיתם מופת בהתגלמותו!".

הרב דרעי גם סיפר לקהל על מעט מפעולות 'ברסלב למען ש"ס': "יום אחרי שחזרתי הביתה לתנועת ש"ס נפגשתי עם האדמו"ר מוהרא"ש בירושלים. בלי הקדמות, בלי בקשות ובלי שום דבר, ישר ותכליתי, הוא אמר לי: אני נוסע לחוץ לארץ, ואת כל תלמידי אני מביא לתנועת ש"ס, וזו התכנית, א' ב' ג'. אני עוד לא התחלתי בכלל לפעול, עוד לא התחלתי להקים את המטה, אך לאדמו"ר כבר הייתה תוכנית ברורה ומסודרת. אמרתי למה לא, אדרבה, הודיתי ולא האמנתי שזה יצליח עד כדי כך. רבותי, אותם צדיקים מיבנאל הביאו למעלה משלושים אלף איש! בלי תשלום ובלי שום דבר, הם שמעו את הזעקה של האדמו"ר שאמר מי לה' אלי, והם הצטרפו מיד. התחרות ביניהם היא לא על שרי עשרות, לא על שרי חמישים ולא על שרי מאות, יש שם תחרות בין שניים שלושה מי מביא את האלף איש! אלף איש לבד! הם הולכים לכל חתונה, לכל בר מצווה לבנקים, לקופת חולים, לאיפה לא, בלי בושה, והם אומרים: אתם רוצים ברכה ממוהרא"ש? רוצים ברכה ממרן? וככה הם מחתימים. ומקבלים אותם במאור פנים ובסבר פנים יפות. אשריהם! אני מקנא בהם, תאמינו לי!".

הכנסים והנאומים המלאים בוידאו.

שלטים מקבלים את פני הצדיק בעיר אשקלון
שלט ענק של 'ברסלב למען ש"ס' באשקלון
שלטים בכניסה למקום הכינוס
הצדיק מגיע לכינוס באשקלון
 
הרב אריה דרעי מגיע
 
הצדיק בשיחה עם השר הרב משולם נהרי
בשירה של דביקות
 
הצדיק נושא דברי קודש
נפרד מהרב אריה דרעי
הכנס בבית מדרשו של הגאון רבי חיים רבי שליט"א בעיר חולון
הצדיק נושא דברי קודש
הרב אריה דרעי מגיע לכינוס
הרב אריה דרעי נואם

עוד בנושא זה:

תיעוד: הצדיק השתתף בדרשת
מוצאי שבת אצל הרב עובדיה יוסף
כנס ש"ס באשקלון: צפו בנאום
של פעיל 'ברסלב למען ש"ס'
אלפים השתתפו
בכנס החיזוק בעיר בת ים

3 תגובות

  • 1.
  • מאת: מאירה
   שעובדים יומם וליל לעדכן אותנו ולהפיח בליבנו טל של תחיה בראותינו את הצדיק בהתחדשויות בשטף כים הזורם תישאנה ידיכם ברכה
  • 2.
  • נפלא
   מאת: צביקי
  • 3.
  • למה לא רואים את כל התמונות???
   מאת: משהו
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup