ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - הצלחה למעלה מן המשוער ביריד חג הסוכות ב'ברסלב סנטר'
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
הצלחה למעלה מן המשוער ביריד חג הסוכות ב'ברסלב סנטר'
'ברסלב סנטר' - זיכוי הרבים שאין כמוהו

גם השנה נערך יריד גדול לקראת חג הסוכות ב'ברסלב סנטר' • סוכות וסכך, קישוטים, מחזורים וספרי קודש, מתנות לחג וכמובן - ארבעת המינים • גם תושבים רבים מישובי הסביבה הגיעו לקנות את צרכי החג והודו למארגנים על זיכוי הרבים

י"ז תשרי תשע"ג, 03/09/2012


מארגני היריד הגדול של חג הסוכות בחנות 'ברסלב סנטר' מלאים סיפוק שכן השנה כמות המשתתפים ביריד הייתה כמעט כפולה משנה שעברה.

החנות שהוקמה לפני מספר שנים בהוראתו של כ"ק מוהרא"ש שליט"א במטרה לזכות את הרבים, חרטה על דגלה להביא את אור היהדות והקדושה לתושבי יבנאל, ולכל תושבי הישובים הסובבים.

היה תענוג לראות אנשים ומשפחות שעדיין אינם שומרים תורה ומצוות מגיעים בהמוניהם בשמחה לקנות סוכה וקישוטים או ארבעת המינים, דבר שעד כה לא נראה ביבנאל, עד להקמתה של החנות.

 
האברכים בבחירת האתרוג
קישוטים לסוכה
ייצור סוכות מעץ למזמינים דרך 'ברסלב סנטר'
מוצרי יודאיקה ומתנות לחג

עוד בנושא זה:

לקראת היום הקדוש: הילדים ערכו
כפרות בתלמוד התורה
גלריה: הושענא רבה
ביבנאל עיר ברסלב
אלול: ילדי התלמוד תורה
ביבנאל הכינו שופרות

2 תגובות

  • 1.
  • מרשים
   מאת: יונתן מאיר
  • 2.
  • מאת: אליה
   איך יבנאל משתדרגת.
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup