ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - פעמיים כי טוב: שני כרכים חדשים לשו"ת ברסלב
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
פעמיים כי טוב: שני כרכים חדשים לשו"ת ברסלב
הספרים החדשים

הודפסו חלקים ו' ו-ז' מסדרת הספרים הפופולארית של 'שאלות ותשובות בחסידות ברסלב' • וגם: חלק חדש מסדרת הפירושים של הצדיק מיבנאל על מסכת אבות יצא לאור

ו' טבת תשע"ד, 09/12/2013


מלאכת ההדפסה של אוצרות החיזוק והאמונה מבית היוצר של חסידות ברסלב אינה עוצרת, ובשבוע זה יצאו לאור שני כרכים חדשים מסדרת ספרי 'שאלות ותשובות בחסידות ברסלב' וספר עם פירוש 'לב אבות' על מסכת אבות שבתוכו מספר כ"ק מוהרא"ש שליט"א על אירועי הלב שעבר בחג הפסח תשע"ב, הספר מצטרף לשבעה ספרים עם פירוש על מסכת אבות שכבר הודפסו.

סדרת הספרים 'שאלות ותשובות בחסידות ברסלב' הפכה למבוקשת מאוד כבר ימים ספורים לאחר שהודפס הכרך הראשון, וכיום היא כבר קנתה לעצמה שם של כבוד בארון הספרים של יהודים רבים ברחבי הארץ, מכל העדות והחוגים ובפרט בקרב הציבור העממי ושומר המסורת.

הסדרה אוגדת בתוכה שאלות ותשובות על כל הנושאים שבהם נתקלים בני אדם בחיי היום-יום ועצות נפלאות ומיוחדות לכל בעיה בחיים. על כל השאלות ענה באופן אישי כ"ק מוהרא"ש שליט"א הצדיק מיבנאל, כשהכל על פי דרכו ותורתו של רבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב.

גם אתם רוצים לקבל תשובה ממנהיג ברסלב? הקליקו כאן

החלקים הבאים מסדרת הספרים הפופולארית צפויים לצאת לאור בקרוב ומומלץ לעשות מנוי לקבלת הספרים עד לביתכם דרך המרכז לתשמישי קדושה ויהדות - ברסלב סנטר: 04-66-500-50

המעוניינים להפיץ את הספרים באיזור מגוריהם, או להקדיש את החלקים הבאים לברכה עבורם ועבור בני משפחתם, או להזמין את הספרים ישירות אל ביתכם, מוזמנים לפנות אלינו דרך טופס צור קשר.


עוד בנושא זה:

"מי שיהיה לו חלק בהדפסת כרך
אחד, תהיה לו ישועה גדולה"
דיסק חדש להאזנה:
46 שיעורי חיזוק מיוחדים
האם יש הבדל בין 'אשר בנחל'
ל'שאלות ותשובות בחסידות ברסלב'?

3 תגובות

  • 1.
  • מאת: סטיב ווייס
   I would like to buy ספר לב אבות על מסכת אבות. I live in Los Angeles and I have all the other avos sforim of הרב שיק זצ״ל. Please tell me how I can buy this Sefer.
  • 2.
  • מאת: סטיב ווייס
   אני רוצה לקנות את הספר לב אבות על מסכת אבות. בבקשה יעוץ לי איך להזמין. תודה רבה
  • 4.
  • מאת: תגובת המערכת
   ניתן לעיין בספר ולהוריד אותו בספריית האתר - ספרי מוהרא"ש זי"ע - סדרת מסכת אבות - לב אבות.
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup