ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - מתגייסים למען הצדיק ותורמים להקמת מרכז לבני נוער
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
מתגייסים למען הצדיק ותורמים להקמת מרכז לבני נוער
"חוסו וחמלו עליהם" (צילום אילוסטרציה)

בעקבות מצבם הרוחני המדרדר של בני הנוער בכל העולם יצא הצדיק מיבנאל בקריאה נרגשת לסייע בהקמת מרכז מיוחד לנערים ונערות • כל הפרטים

כ"ט אדר ב' תשע"ד, 31/03/2014


בשבוע שעבר אסף כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א את תלמידיו לכינוס חירום נדיר ביבנאל עיר ברסלב, וכפי שפרסמנו נשא שם דברים בעיקר על מצבם הרוחני המדרדר של בני הנוער בכל העולם, שרבים מהם נופלים עד לסמים ואף לדברים חמורים יותר. "אני מוכרח להציל את הנוער שלנו שלא יגיע חלילה למצב כזה", חזר הצדיק ואמר שוב ושוב בכינוס המיוחד.

בדרשתו הסביר הצדיק כי רוחות זרות נושבות כעת בכל העולם, ולצערנו הרב חודרות לכל המחנות, גם לבתים של משפחות חרדיות, והסיבה העיקרית לנשירה בקרב הנוער היא חוסר התעסוקה והשיעמום שמובילים אותם לדברים הכי גרועים - קודם כל לפרוק עול, ואחר כך לפשיעה, סמים ושאר מעשים רעים.

לשם כך יוקם כעת ביבנאל מרכז מיוחד לבני נוער עם פעילויות שונות ומגוונות שיבהירו כי אפשר לחיות חיי קדושה יחד עם סיפוק אישי. אל מרכז החינוך יגיעו גם אנשי חינוך ידועים שיסייעו לנערים לעבור את גיל ההתבגרות בצורה מקצועית.

לצורך פרויקט גדול זה יצא הצדיק בקריאת קודש לסייע בידו ככל שניתן בכדי לכסות את העלויות העצומות שכרוכות בבניית המרכז ובהפעלתו.

אז מה אתם יכולים לעשות למען המטרה החשובה?

בתרומה חודשית של 100 ש"ח בהוראת קבע למשך שנה בלבד יזכו התורמים להבטחה נדירה של הצדיק. "אני מבטיח בהבטחה חזקה שכל מי שיעזור לי יהיה שמור מכל מיני פורענויות שיש עכשיו בעולם - מיתות משונות וחטופות, תאונות דרכים, ויזכה לאריכות ימים בבריאות השלימה ולצאת מהעניות והחובות והצמצומים", הבטיח כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א.

"נפשי בשאלתי", התחנן הצדיק למען בני הנוער, "אנא חוסו וחמלו עליהם ותעזרו לי להצילם מרדת שחת".

---

האפשרויות להצטרפות למצווה הגדולה:

1. התקשרו כעת למשרדי ברסלב: 04-665-6666

2. פנו אלינו דרך טופס צור קשר ונציג מטעמנו יצור איתכם קשר בהקדם.

3. הורידו מהאתר טופס הוראת קבע, מלאו ושלחו בדואר.

» לעוד חדשות ברסלב הקליקו כאן


עוד בנושא זה:

כיצד יש לנהוג עם תלמיד שמשפיע
לרעה על תלמידים אחרים?

מיוחד: בחורי הישיבות ביבנאל
נבחנו בהשתתפות מוהרא"ש

תופעה: בני הקיבוצים
חוזרים בתשובה

0 תגובות

הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup