ברסלב סיטי - האתר של חסידות ברסלב | Breslev City - שבת ראשונה בביהמ"ד במונסי: ליפא שמעלצר הגיע להתפלל
חדשות ברסלב שו"ת ברסלב מאמרים ספרי ברסלב וידאו
שבת ראשונה בביהמ"ד במונסי: ליפא שמעלצר הגיע להתפלל
השתתף בשבת הפתיחה. ליפא שמעלצר

חסידי ברסלב במונסי התפללו השבת לראשונה בבית המדרש שבנייתו הסתיימה בשבוע האחרון • ליפא שמעלצר השתתף בתפילה והתלהב מהמקום: מעכשיו אין סיבה לשום יהודי במונסי להיות שבור, זה המקום להתחזק

ה' חשוון תשע"ג, 21/10/2012


בשבת האחרונה (נח) נפתח לראשונה בית המדרש החדש של חסידי ברסלב תלמידי "היכל הקודש" במונסי שבארה"ב, המנוהל על ידי הרה"ח ר' משה שליט"א, בן כ"ק מוהרא"ש שליט"א.

המקום נבנה ברוב פאר והדר, ברמה יוקרתית. "משטחים של אבן ירושלמית הגיעו באוניה מהארץ, על כל פרט קטן השקיעו פה, ועדיין זה לא הסתיים", אומר אחד העסקנים במקום.

הזמר החסידי ר' ליפא שמעלצר, שהגיע השבת להתפלל במקום לרגל הפתיחה, התלהב מאוד מהאווירה המיוחדת שנמצאת בבית המדרש: "מעכשיו אין סיבה לשום יהודי במונסי להיות שבור, מי שמחפש חיזוק ימצא את זה כאן. האווירה בעצמה כבר עושה פעולות בנשמה, זה מקום מעולה להתחזק ברוח טובה".

כזכור, בית המדרש החדש נבנה בנוסף לבית המדרש "היכל הקודש" הקיים בצידה השני של העיירה.

צולם לאחר צאת השבת לשיטת ר"ת

עוד בנושא זה:

נמשכת תנופת הבנייה של
בית המדרש החדש במונסי
מונסי: בית מדרש נוסף נבנה
לרווחת ציבור חסידי ברסלב

חנוכת בית המדרש
הנוסף שנמצא במונסי

3 תגובות

  • 1.
  • מאת: ארי
   בסמל של ברסלב במודעה אין כתר ברסלב של מוהראש אלא סמל אחר?.
  • 2.
  • באמת למה?
   מאת: אור
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
 
מפת אתר : ברסלב סיטי בפייסבוק : ברסלב סיטי ביוטיוב : ברסלב סיטי בגוגל+ : ברסלב סיטי בטוויטר : צור קשר : שיעורים להאזנה : שיעורים לצפיה : קונטרסים לקריאה : אש קודש : ספריית האתר : קבל עידכונים : מכתבי מוהרא"ש לגברים : מכתבי מוהרא"ש לנשים : קרן הדפסה : ביקורי הצדיק בארה"ק : חדשות ברסלב : שיחות מוהרא"ש : breslevcenter-אידיש : שאלות ותשובות בחסידות ברסלב : חסידות ברסלב : תולדות חייו של רבי נחמן מברסלב : גוגל פלוס : רבי נחמן מברסלב : שאל את הרב
עיצוב אתרים - BetaGroup